Be greater than.  

Petra

Service Delivery Lead

Česká republika

Jan

IT Project Manager

Česká republika

Marek

PE&CE Consultant

Česká republika

Profesní dráha

Zaměstnanci společnosti Accenture mají širokou škálu schopností a každý má rozdílný profil.

Operations

Pracovníci Operations mají možnost jak horizontálního tak vertikálního růstu. Horizontální posun většinou spočívá v transferu na jiný projekt, kde si může zaměstnanec vyzkoušet práci pro jiného klienta, popřípadě načerpat zkušenosti z nové oblasti. Vertikální růst záleží hlavně na pracovních výsledcích a potenciálu zaměstnance, který má pak možnost se posunout do role koordinátora či vedoucího teamu.

Consulting

V Consultingu začíná kariéra většiny zaměstnanců na pozici analytika. Každé 2-3 roky dochází k hodnocení vašeho dosavadního působení na pozici, na základě kterého můžete být povýšeni do role konzultanta, pak managera a tak dále. S vyšší pozicí samozřejmě úměrně narůstají zodpovědnosti zaměstnance.

Technology

Technology nabízí možnost rozvoje hlavně díky příležitosti spolupracovat každý den se zkušenějšími kolegy. Zaměstnanci mají také možnost se přesouvat mezi jednotlivými projekty a vyzkoušet si tak práci z romanitými technologiemi. Pro seniornější vývojáře, kteří mají zájem o vedoucí pozice je zde také možnost stát se team leadem.

Enterprise

Zaměstnanci v rámci Enterprise mají kromě možnosti transferu do jiného teamu, také příležitost se podílet na různých projektech přesahujících jejich každodenní pracovní povinnosti, které jim umožňují se dále rozvíjet a čerpat nové zkušenosti. Takovým projektem může být například spolupráce na vytváření interních směrnic, nastavování procesů apod.

Spojte se s námi: