Be greater than.

Petra

Service Delivery Lead

Česká republika

Jan

IT Project Manager

Marek

PE&CE Consultant

Volná místa v enterprise

Accenture je vedoucí, globální společnost nabízející odborné služby. Poskytujeme širokou škálu služeb a řešení v oblasti strategie, poradenství, digitálních technologií, technologických služeb a podpory podnikových procesů prostřednictvím přibližně 450 000 pracovníků ve více než 120 zemích světa. Největším a nejvýznamnějším firmám ze všech odvětví pomáháme nastavit úspěšné strategie, navrhnout a implementovat plány, využít sílu digitálního světa – za pomoci tradičních i nových technologií – a dodat řešení. Našim klientům se dokážeme postarat o provoz jejich podnikových procesů, infrastruktury i cloudových služeb. Accenture působí v České republice od roku 1991 a poskytuje služby, jak domácím tak zahraničním firmám. Accenture nyní v ČR zaměstnává téměř 2 000 pracovníků.

Graphic Designer - brigádník (00729486)

Toto bude vaše pozice

Práce v našem marketingovém oddělení je zajímavá a je to báječná příležitost jak získat zkušenosti ve společnosti, která má jasně daný svůj brand. Takže když na něčem pracujeme, tak víme, jakým směrem se vydat. Jsme spíše malý tým, kde vládne přátelská atmosféra a hledáme stejného pohodáře jako jsme my.

Toto bude náplň Vaší práce:

Kreativní a grafická spolupráce s marketingovým týmem při tvorbě materiálů pro klientský marketing, náborový marketing a interní komunikaci
Příprava a vytváření pozvánek, letáků, návrhů na stánky (konfrence, akce) a dalších materiálů pro celé marketingové oddělení
Příprava podkladů pro tisk (práce s grafickým softwarem a atypickými formáty tisku)
Vytváření gifů, videí a dalších formátů k využití na sociální sítě, web
Tvorba internetových stránek (microsite)
Vytváření a sestřih krátkých video prezentací

Poznáváte se? Jste to vy?

Jste student/ka VŠ nebo absolvent VŠ a máte dobrou znalost AJ slovem i písmem
Zvládáte práci se základními grafickými programy (Adobe Photoshop) a máte předchozí pracovní zkušenost s grafickým designem, vytvářením prezentací a internetových stránek
Grafický design a kreativitu máte v krvi
Vaše analytické schopnosti, systematický přístup, samostatnost, zodpovědnost a flexibilitu oceníme zase my.

Nabízíme:

Získání zkušeností v oblasti marketingu a komunikace ve firmě, která se v žebříčku „Most Valuable Global Brands 2019“ umístila na 28. místě - před Adidas, Porsche, MTV, Harley Davidson, Armani, Audi nebo Ferrari
Skvělé kolegy, kteří se každý den snaží podporovat Accenture v její hlavní činnosti, kterou je pomoct největším a nejvýznamnějším firmám zlepšit jejich fungování a zvýšit jejich výkonnost
Příjemné pracovní prostředí

Jak reagovat na inzerát:

V případě, že Vás naše nabídka zaujala zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis a krátký průvodní dopis.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dává odesílatel souhlas společnosti Accenture k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

V parku 2316/12, 148 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 8. 2019 do 1. 8. 2021

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Accenture

Kontakt

Accenture
Anna Jakoubková