Be greater than.

Petra

Service Delivery Lead

Česká republika

Jan

IT Project Manager

Marek

PE&CE Consultant

Volná místa v consultingu

Accenture je globální společnost poskytující odborné služby a řešení v oblasti strategií, poradenství, digitálních technologií, technologických služeb a podpory podnikových procesů. Díky kombinaci jedinečných zkušeností a obsáhlých znalostí napříč více než 40 průmyslovými odvětvími a podnikovými funkcemi, doplněnými rozsáhlým výzkumem nejúspěšnějších světových firem, spolupracuje společnost Accenture se svými klienty tak, aby jim pomohla stát se výkonnými organizacemi v oblasti podnikání. Se svými přibližně 401 000 pracovníky poskytuje služby klientům ve více než 120 zemích světa. Internetové stránky společnosti najdete na adrese www.accenture.com.

Project Management Officer (00626071)

Popis pozice:

Do projektového týmu hledáme studenta se zájmem o práci v projektovém managementu či consultingu. Hlavním cílem je pomáhat se zajištěním plynulého chodu celého projektu a utvářet funkční zázemí pro ostatní členy týmu. Tato pozice je ideální možností pro začátek dlouhodobé spolupráce v mezinárodní společnosti s možností dalšího kariérního růstu.

Náplň práce:

  • pestrá škála činností spojených s podporou projektového manažera a projektového týmu
  • příprava podkladů a prezentací
  • projektový reporting
  • onboarding nových členů projektového týmu

Požadavky na kandidáta:

  • samostatnost
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • možnost pracovat alespoň 20 hodin týdně
  • pokročilá znalost MS Office, s důrazem na Excel a Powerpoint
  • pokročilá úroveň angličtiny
  • výborná znalost češtiny
  • zkušenost s asistentskou nebo administrativní rolí výhodou
  • vhodné pro studenty ekonomických či IT oborů
  • nástup ihned

Nabízíme:

  • příležitost podílet se z bezprostřední blízkosti na práci projektového manažera významného projektu
  • start kariéry v prestižní mezinárodní firmě s možností vysoké samostatnosti a dalšího uplatnění
  • přátelskou atmosféra v mezinárodním týmu
  • flexibilní pracovní dobu po dohodě s projektovým manažerem
  • možnost čerpat z bohatých zkušeností špičkových konzultantů
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • dohodu o pracovní činnosti

Jak reagovat na inzerát:

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis a krátký průvodní dopis.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dává odesílatel souhlas společnosti Accenture k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 8. 2019 do 31. 12. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Accenture

Kontakt

Accenture
Tereza Konirova