Be greater than.  

Petra

Service Delivery Lead

Česká republika

Jan

IT Project Manager

Česká republika

Marek

PE&CE Consultant

Česká republika

Volná místa v enterprise

Accenture je vedoucí, globální společnost nabízející odborné služby. Poskytujeme širokou škálu služeb a řešení v oblasti strategie, poradenství, digitálních technologií, technologických služeb a podpory podnikových procesů prostřednictvím přibližně 400 000 pracovníků ve více než 120 zemích světa. Největším a nejvýznamnějším firmám ze všech odvětví pomáháme nastavit úspěšné strategie, navrhnout a implementovat plány, využít sílu digitálního světa – za pomoci tradičních i nových technologií – a dodat řešení. Našim klientům se dokážeme postarat o provoz jejich podnikových procesů, infrastruktury i cloudových služeb. Accenture působí v České republice od roku 1991 a poskytuje služby, jak domácím tak zahraničním firmám. Accenture nyní v ČR zaměstnává téměř 2 000 pracovníků.

Projektový Finanční Analytik s Němčinou (00607592)

Toto bude Váš tým:

Jsme kolektiv profesionálů sídlících v business centru na Chodově, které baví hrát si s čísly a vše kolem nich. Spravujeme projekty v hodnotách až desítek milionů EUR a denně komunikujeme s vysoce postavenými manažery zahraničních poboček společnosti Accenture. Společně umíme tvrdě pracovat na kvartálních uzávěrkách, ale i bavit se při mimopracovních aktivitách. Nikdy se v práci nenudíme, protože v našem finančním světě existuje spousta věcí, které jdou zdokonalit novými nápady a automatizací; Accenture se neustále mění a my se měníme s ním. Díky moderním technologiím můžeme dnes pracovat i několik dní měsíčně z pohodlí domova.

Toto bude náplní Vaší práce:

Náš tým je interní podporou pro klientské projekty společnosti Accenture, které se mohou nacházet kdekoliv po světě a o které se staráme od začátku do konce – od jejich počáteční cenové kalkulace, správy v podnikovém systému, přes měsíční reportování, plánování a analýzy, až po uzavření projektů. V každé fázi je naší zodpovědností, aby projekty splňovaly požadavky interních kontrol a byly v souladu s účetními předpisy. Zároveň jsme důležitým partnerem pro naše projektové manažery, kterým musíme být schopni srozumitelnou formou vysvětlit finanční stav projektů, jejich trend a vývoj a poradit jak zlepšit jejich výnosnost. Naše práce tak není jen o množství čísel, ale i o tom umět podat příběh, který se za těmito čísly skrývá.

Poznáváte se? Jste to Vy?

Máte ukončené vysokoškolské vzdělání (alespoň Bc./bakalářské) a rádi se budete dále profesně vzdělávat. Máte velké nadšení pro práci s čísly, dokážete logicky uvažovat a máte to, čemu se říká selský rozum.

  • Dokážete snadno komunikovat v angličtině.
  • Dbáte na správnost v detailech.
  • Běžně používáte základní funkce v Excelu a baví vás v něm pracovat.

V našem týmu jsme zvyklí vzájemně si pomáhat, sdílet informace a zkušenosti, starat se o nové kolegy a zastupovat se v dobách nepřítomnosti. Budeme rádi, když i vy budete vyznávat podobné hodnoty. Hledáme k sobě stejně otevřeného a přátelského člověka jako jsme my.

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí v open space
  • Každodenní využití cizích jazyků
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Teambuildingové aktivity
  • Širokou škálu benefitů - 5 týdnů dovolené, stravenky, flexipassy, sick days, Cafeteria system, ActivePass card, příspěvek na penzijní/životní pojištění atd.

Jak reagovat na inzerát:

V případě, že Vás naše nabídka zaujala zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis a krátký průvodní dopis.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dává odesílatel souhlas společnosti Accenture k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

V parku 2316/12, 148 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Accenture

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Accenture
Kateřina Pojerova
Spojte se s námi: