Be greater than.

Petra

Service Delivery Lead

Česká republika

Jan

IT Project Manager

Marek

PE&CE Consultant

Volná místa v technology

Accenture je vedoucí, globální společnost nabízející odborné služby. Poskytujeme širokou škálu služeb a řešení v oblasti strategie, poradenství, digitálních technologií, technologických služeb a podpory podnikových procesů prostřednictvím přibližně 400 000 pracovníků ve více než 120 zemích světa. Největším a nejvýznamnějším firmám ze všech odvětví pomáháme nastavit úspěšné strategie, navrhnout a implementovat plány, využít sílu digitálního světa – za pomoci tradičních i nových technologií – a dodat řešení. Našim klientům se dokážeme postarat o provoz jejich podnikových procesů, infrastruktury i cloudových služeb. Accenture působí v České republice od roku 1991 a poskytuje služby, jak domácím tak zahraničním firmám. Accenture nyní v ČR zaměstnává téměř 2 000 pracovníků.

Technology analyst junior (00625469)

Popis pozice:

Technology divize společnosti Accenture se věnuje zejména oblasti systémové integrace, jejíž činnost je specifická pro návrhy procesních řešení problémů, implementaci návrhů, testování a finální podporu. V Technology budete součástí týmu expertů, kteří jsou zodpovědní za technologické inovace a podporu systémové integrace. Budete se podílet na celém procesu jako technický architekt, který bude schopen prodávat, navrhovat a vytvářet napříč nejširším spektrem technologických řešení.

Jako analytik ve společnosti Accenture budete vytvářet stěžejní postupy, které napomáhají dodávat služby a technologická řešení firmám a inovují tím jejich portfolia.

Zodpovědnosti:

  • Aktivně se podílet na rozvoji technologického řešení, kterým může být např. CRM systém, mobilní a webové aplikace, cloudová řešení, průmysl 4.0, datové sklady, etc.
  • Definovat požadavky uživatelů daného systému, testovat ho a upravovat
  • Vaším cílem bude vyřešit klientův problém a zefektivnit fungování jeho služeb pomocí nových technologií a/nebo dodavatelů služeb
  • Vaše role má své místo v celém procesu: Analýza klientského prostředí – návrh procesního řešení problémů – předávání požadavků vývojářům – implementace návrhů – testování – finální podpora

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání - bakalářského nebo magisterského stupně, ideálně technického směru
  • Plynulá znalost českého/slovenského jazyka a velmi dobrou znalost AJ
  • Nadšení pro týmovou práci
  • Analytické myšlení a schopnost strategického plánování
  • Zájem o informační systémy, nové technologie a aplikace

Nabízíme:

  • Pracovní příležitost v mezinárodní, dynamické firmě
  • Nadstandardní tréninkový program
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Zajímavé a různorodé projekty pro významné klienty v ČR i v zahraničí
  • Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 5 týdnů dovolené,FlexiPassy, příspěvek na penzijní/životní připojištění,atd..)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na dovolenou, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Accenture

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Accenture
Tereza Konirova