Accenture is a leading global professional services company, providing a broad range of services and solutions in strategy, consulting, digital, technology and operations. Combining unmatched experience and specialized skills across more than 40 industries and all business functions – underpinned by the world’s largest delivery network – Accenture works at the intersection of business and technology to help clients improve their performance and create sustainable value for their stakeholders. With more than 425,000 people serving clients in more than 120 countries, Accenture drives innovation to improve the way the world works and lives.

Recruitment Brigádník v interním HR oddělení

Toto bude Váš tým:

Recruitment tým je nejhlučnější tým našeho interního HR. Voláme kandidátům, zadavatelům otevřených pozic, radíme se mezi sebou, prostě mluvíme, vysvětlujeme, prodáváme pozice, někdy se rozčilujeme, jindy se radujeme, ale především se snažíme o jednu věc a to najít pro firmu ty nejlepší lidi. V týmu jsou recruiteři a administrátoři/brigádníci, pracujeme společně na zadaných pozicích. V našem týmu si moc anglicky nepopovídáte, zato s kandidáty bude Vaše angličtina v permanenci. Držíme při sobě, jsme připraveni se zastupovat v době nepřítomnosti kolegů, protože práce v našem týmu je pestrá a každý den může vypadat trochu jinak, takže je to u nás vždy dost akční.

Toto bude náplň Vaší práce:

V roli administrátora budete zodpovídat za:

  • plánování pohovorů se zadavately pozic
  • telefonický kontakt a první rozhovor s kandidáty
  • vyhledávání životopisů v databázích a na sociálních sítích

Váš vklad do týmu:

Základem je spolehlivost, protože na vaší práci navazuje práce recruiterů a dobrý a rychlý nábor je naše společné dílo. Také oceníme vaši flexibilitu a oraganizační schopnosti, protože práce v našem týmu je rychlá a priority se často mění. Předchozí zkušenost s náborem a zdrojováním je rozhodně vítána; usnadní a zrychlí se tím proces zaučování. Každopádně hledáme stejně otevřeného a přátelského člověka jako jsme my sami.

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Každodenní využití cizích jazyků
  • Zkušenosti v oblasti nejen recruitmentu s možností pokračovat i v budoucnu jako např. Recruiter
  • Zaškolení jak na nábor, recruitment, sourcing tak i detailní vhled do rolí
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Jak reagovat na inzerát:

V případě, že Vás naše nabídka zaujala zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis a krátký průvodní dopis.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dává odesílatel souhlas společnosti Accenture k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

V parku 2316/12, 148 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 10. 2021 do 31. 8. 2022

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Accenture

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Accenture
Lucie Holcova

Nevybrali jste si?

Nevadí, nabízíme toho mnohem více,
pošlete nám svůj životopis
na join.prague@accenture.com
nebo nás kontaktujte přes formulář.