Accenture is a leading global professional services company, providing a broad range of services and solutions in strategy, consulting, digital, technology and operations. Combining unmatched experience and specialized skills across more than 40 industries and all business functions – underpinned by the world’s largest delivery network – Accenture works at the intersection of business and technology to help clients improve their performance and create sustainable value for their stakeholders. With more than 425,000 people serving clients in more than 120 countries, Accenture drives innovation to improve the way the world works and lives.

Junior Data Analyst (00888229)

Popis pozice:

Divize Strategy&Consulting společnosti Accenture pomáhá řešit problémy klientů tím, že vyvíjí na míru vyrobená analytická řešení. V oblasti AI se stanete odborníky na vizualizaci dat a interpretaci výsledků analytických modelů.

Jako analytik ve společnosti Accenture budete vytvářet stěžejní postupy, které napomáhají dodávat služby a analytická řešení firmám a inovují tím jejich portfolia.

Co můžete očekávat:

  • Aplikace matematických a analytických postupů na opravdová businessová řešení
  • Vývoj analytických řešení využívající prediktivní modely, optimalizaci a data mining pro mezinárodní klienty v různých odvětvích
  • Vaším cílem bude vyřešit klientův problém a zefektivnit fungování jeho služeb pomocí nových technologií a/nebo dodavatelů služeb

Požadavky na kandidáta:

  • Vysokoškolské vzdělání - bakalářského nebo magisterského stupně, ideálně technického směru
  • Plynulou znalost českého/slovenského jazyka a velmi dobrou znalost AJ
  • Analytické myšlení a schopnost strategického plánování
  • Zkušenost se zpracováním dat a jejich analýzou
  • Znalost následujících toolů výhodou: Python, Matlab, Mathematica, R, MS SQL/Oracle, SQL, Hadoop

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Každodenní využití cizích jazyků
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Širokou škálu benefitů - 5 týdnů dovolené, stravenky, flexipassy, příspěvek na penzijní/životní pojištění atd.

Jak reagovat na inzerát:

V případě, že Vás naše nabídka zaujala zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis a krátký průvodní dopis.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dává odesílatel souhlas společnosti Accenture k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, Účast na zahraničních konferencích, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Accenture

Kontakt

Accenture
Jan Hermanek

Nevybrali jste si?

Nevadí, nabízíme toho mnohem více,
pošlete nám svůj životopis
na join.prague@accenture.com
nebo nás kontaktujte přes formulář.