Accenture je vedoucí, globální společnost nabízející odborné služby. Poskytujeme širokou škálu služeb a řešení v oblasti strategie, poradenství, digitálních technologií, technologických služeb a podpory podnikových procesů prostřednictvím přibližně 450 000 pracovníků ve více než 120 zemích světa. Největším a nejvýznamnějším firmám ze všech odvětví pomáháme nastavit úspěšné strategie, navrhnout a implementovat plány, využít sílu digitálního světa – za pomoci tradičních i nových technologií – a dodat řešení. Našim klientům se dokážeme postarat o provoz jejich podnikových procesů, infrastruktury i cloudových služeb. Accenture působí v České republice od roku 1991 a poskytuje služby, jak domácím tak zahraničním firmám. Accenture nyní v ČR zaměstnává téměř 2 000 pracovníků.

Technology internship (00752655)

O co jde?

Technology divize společnosti Accenture aplikuje nové technologie zejména v oblasti systémové integrace, dodává služby designu, testování a provozní podpory, zaměřuje se na automatizaci a digitalizaci procesů. V Technology budete součástí týmu našich expertů, kteří jsou zodpovědní za dodávku a podporu projektů z oblasti systémové intergrace.

Jak nám s tím můžete pomoci vy?

Jednoduše tak, že se stanete členem jednoho z našich týmů, například v oblasti finančních služeb, telekomunikací nebo farmaceutického průmyslu.

Jako part-time tester se stanete členem testing týmu, kde se zapojíte do procesu implementace aplikací. Vaším úkolem bude otestovat jednotlivé kroky v aplikacích a zaznamenat chyby. Dalším krokem pak je i vymýšlení testovacích skriptů a postupů.

Koho u nás rádi uvidíme

Rádi přivítáme studenty ekonomických i technických oborů, kteří se chtějí už při studiu pustit do práce v IT poradentství. Ideální je, pokud s námi můžeš strávit alespoň 20 hodin týdně, nebojíš se mluvit anglicky s klientem a proaktivita pro tebe není jen výraz ze slovníku. Znalost jakékoliv technologie či programovacího jazyku je pak výhodou.

Jak se k nám dostat?

Pokud to s námi chceš zkusit, zašli své CV na tereza.stroblova@accenture.com nebo se přihlaš přímo přes jobs.cz

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dává odesílatel souhlas společnosti Accenture k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

V parku 2316/12, 148 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 1. 2021 do 31. 12. 2021

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Accenture

 

Kontakt

Accenture
Tereza Štroblová

Nevybrali jste si?

Nevadí, nabízíme toho mnohem více,
pošlete nám svůj životopis
na join.prague@accenture.com
nebo nás kontaktujte přes formulář.

Poslat životopis