Accenture je vedoucí, globální společnost nabízející odborné služby. Poskytujeme širokou škálu služeb a řešení v oblasti strategie, poradenství, digitálních technologií, technologických služeb a podpory podnikových procesů prostřednictvím přibližně 450 000 pracovníků ve více než 120 zemích světa. Největším a nejvýznamnějším firmám ze všech odvětví pomáháme nastavit úspěšné strategie, navrhnout a implementovat plány, využít sílu digitálního světa – za pomoci tradičních i nových technologií – a dodat řešení. Našim klientům se dokážeme postarat o provoz jejich podnikových procesů, infrastruktury i cloudových služeb. Accenture působí v České republice od roku 1991 a poskytuje služby, jak domácím tak zahraničním firmám. Accenture nyní v ČR zaměstnává téměř 2 000 pracovníků.

Projektový Finanční Analytik s Němčinou (00607592)

Toto bude Váš tým:

Jsme kolektiv profesionálů sídlících v business centru na Chodově, které baví hrát si s čísly a vše kolem nich. Spravujeme projekty v hodnotách až desítek milionů EUR a denně komunikujeme s vysoce postavenými manažery zahraničních poboček společnosti Accenture. Společně umíme tvrdě pracovat na kvartálních uzávěrkách, ale i bavit se při mimopracovních aktivitách. Nikdy se v práci nenudíme, protože v našem finančním světě existuje spousta věcí, které jdou zdokonalit novými nápady a automatizací; Accenture se neustále mění a my se měníme s ním. Díky moderním technologiím můžeme dnes pracovat i několik dní měsíčně z pohodlí domova.

Toto bude náplní Vaší práce:

Náš tým je interní podporou pro klientské projekty společnosti Accenture, které se mohou nacházet kdekoliv po světě a o které se staráme od začátku do konce – od jejich počáteční cenové kalkulace, správy v podnikovém systému, přes měsíční reportování, plánování a analýzy, až po uzavření projektů. V každé fázi je naší zodpovědností, aby projekty splňovaly požadavky interních kontrol a byly v souladu s účetními předpisy. Zároveň jsme důležitým partnerem pro naše projektové manažery, kterým musíme být schopni srozumitelnou formou vysvětlit finanční stav projektů, jejich trend a vývoj a poradit jak zlepšit jejich výnosnost. Naše práce tak není jen o množství čísel, ale i o tom umět podat příběh, který se za těmito čísly skrývá.

Poznáváte se? Jste to Vy?

Máte ukončené vysokoškolské vzdělání (alespoň Bc./bakalářské) a rádi se budete dále profesně vzdělávat. Máte velké nadšení pro práci s čísly, dokážete logicky uvažovat a máte to, čemu se říká selský rozum.

  • Dokážete snadno komunikovat v angličtině.
  • Dbáte na správnost v detailech.
  • Běžně používáte základní funkce v Excelu a baví vás v něm pracovat.

V našem týmu jsme zvyklí vzájemně si pomáhat, sdílet informace a zkušenosti, starat se o nové kolegy a zastupovat se v dobách nepřítomnosti. Budeme rádi, když i vy budete vyznávat podobné hodnoty. Hledáme k sobě stejně otevřeného a přátelského člověka jako jsme my.

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí v open space
  • Každodenní využití cizích jazyků
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Teambuildingové aktivity
  • Širokou škálu benefitů - 5 týdnů dovolené, stravenky, flexipassy, sick days, Cafeteria system, ActivePass card, příspěvek na penzijní/životní pojištění atd.

Jak reagovat na inzerát:

V případě, že Vás naše nabídka zaujala zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis a krátký průvodní dopis.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dává odesílatel souhlas společnosti Accenture k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

V parku 2316/12, 148 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Accenture

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Accenture
Kateřina Pojerova

Nevybrali jste si?

Nevadí, nabízíme toho mnohem více,
pošlete nám svůj životopis
na join.prague@accenture.com
nebo nás kontaktujte přes formulář.

Poslat životopis